E-Ticaret Sitesi Yazılımı

E-Ticaret Sitesi Yazılımı

E Ticaret Sitesi Yazılımı ile gerçekte yer alan mağazanızı internet dünyasına taşıyarak sanal bir mağaza oluşturabilirsiniz. E Ticaret Sitesi ile satışlarınızı arttırarak yeni müşterilere yeni kitlelere ulaşabilir ürünlerinizi daha fazla kişilerle buluşturabilirsiniz.

Hazır E Ticaret Sitesi Yazılımı

Günümüzde internet kullanımının artması ile insanlar büyük oranda tüm işlerini internet siteleri üzerinden arama yaparak, satın alarak geçirmektedir. Baktığımız zaman yemek siparişini, haberleri,  hatta market alışverişini bile artık web siteleri ve mobil uygulamalar üzerinden yapmaktayız.

Hazır E Ticaret Sitesi Yazılımı ile sizde hızlı bir şekilde mağaza oluşturarak ürün satmaya başlayabilirsiniz, paketlerimizin içeriğinde Tasarım + Domain + Hosting ve SSL Sertifikası gibi bir çok hizmet bulunmaktadır.

E Ticaret Sitesi Paketimizi satın aldıktan sonra tek yapmanız gereken şey ürünlerinizi ekleyerek reklamınızı yapıp satışlara başlamaktır.

E Ticaret Sitesi Yazılımı Nasıl Çalışır?

E Ticaret Yazılımımız ile sitenizi kurduktan sonra hazır hale getirmeniz (ürünleri, kategorileri eklemeniz)  halinde alışveriş siteniz kullanıma hazır hale gelecektir. Siteniz aktif olduktan sonra kullanıcılara ulaştırmanız reklamınızı yapmanız gerekir. 

Siteye gelen kullanıcılar beğendiklerini ürünleri inceleyip sepete ekledikten sonra ödeme aşamasına geçmektedir, burada fatura ve kargo bilgilerini doldurduktan sonra ister kredi kartı ile güvenli ödeme yapabilir, istersede havale/EFT gibi seçeneklerden faydalanabilir.

E Ticaret Mobil Uygulaması Yapma

E Ticaret Yazılımı satın aldınız, bir çok kullanıcıya ulaştınız fakat daha fazla büyümek ve artık marka haline gelip direk size ulaşmalarını istiyorsunuz, ozaman yapmanız gereken tek şey Mobil Uygulama Yaptırmaktır.

Alışveriş sitenize ait birer adet iphone ve android uygulaması yaptırarak mobil cihazlarda kolaylıkla ulaşılabilir olup rakiplerinizden onlarca adım öne geçmenizi sağlamaktadır.

Örnek analizler sonucunda mevcut bir çok alışveriş sitesinin ziyaretçilerinin %70 kadar kısmının mobil üzerinden geldiğini gözlemlemekteyiz.

Hemen bizimle iletişime geçerek bir e ticaret sitesi yaptırabilirsiniz.