Hazır Web Sitesi Paketleri

Bilindiği üzere web siteleri günümüz teknoloji koşullarında artık çok daha kullanışlı ve görsel açıdan zengin tasarımlar haline gelmiştir. Özellikle büyük firmalar ve büyüme yolunda büyük adımlar atmak isteyen kuruluşların en çok başvurduğu yardım olarak web siteleri göze çarpmaktadır. Bu bağlamda insanlar artık gelişim sağlama yönünde iyi bir adım atabilmek için hazır web sitesi paketleri arayışına giriyor.  Kendisine uygun olanı seçiyor ve işlerine daha iyi bir yön vermeye çalışıyorlar. Şimdi gelin ülkemizde sürekli karşımıza çıkan, hazır web sitesi paketleri arasından bir kaçına göz atalım.

  1. Basit Web Sitesi Paketi

Web sayfası sahibi olabilmek ve internet dünyasına ilk adımlarını atacak olan firma ve iş yerleri için hazır bulunan ilk giriş web tasarım paketidir. Bu basit paketi içerisinde hakkımızda kısmı, ana sayfa bölümü, ürün ve üretilenler bölümü ya da ilgili iletişim bilgileri yer almaktadır. Hazır web tasarım paketleri arasında en ekonomik paket olarak bilinmektedir.

 

  1. Kurumsal Web Sitesi Paketi

Kısaca orta derece firma için düşünülmüş web sitesi paketi olarak adlandırabiliriz. İlk giriş basit web Tasarım Paketine kıyaslandığı zaman fiyat farkı olduğu gibi de birçok kapsamlı ek hizmet barındırmaktadır. Bu ek hizmetleri sıralayacak olursak, öncelikle orta paket web siteleri Hosting yani web sitesinin barındırıldığı veri kapasitesi daha fazla alan genişliğinde, daha fazla E-mail açabilme kotası, anlık ziyaretçi trafiği için daha hızlı ve geniş bant trafiği, gibi sayamadığımız birçok ekstra özellikleri sunmaktadır.

 

  1. Profesyonel Web Sitesi Paketi

Profesyonel web sitesi paketi diğer paketlere nazaran hiçbir kısıtlama olmaksızın gönlünüzce veri girişi yapabilir ve büyük kapsamlı proje ya da firmanızın internet Vizyonunu yansıtacak şekilde gönlünüzce geliştirebilirsiniz. İnternet dünyasında en çok kullanılan paket profesyonel web tasarım paketidir, günümüz teknoloji ortamına baktığımızda özellikle artık müşterilerin web sitesi üzerinden sizlere ulaşması ve firmanızı bulabilmesi bu işin ne kadar çok titizlik ve özveri gerektirdiğinin göstergesidir. Firmanızı ve ürünlerinizi 7/24 Online olarak temsil edecek olan web sitesi profesyonelce yapıldığı sürece size sürekli müşteri devamlılığı sağlayacaktır.