Preloader Image

Yükleniyor..

Nef İnistanbul Sitesi B3 272 - Zeytinburnu/İstanbul
info@rsmedya.net0538 035 40 00
ios-android-mobil-uygulama-yapma-8l_l

Mobil uygulamalar artık telefonların sistemleri açısından ve kullanıcılar açısından çok daha kullanışlı ve çok daha güzel bir hale gelmiş haldedir. Günümüzde gerek büyük Global firmalar olsun, gerek küçük çaplı işletmeler olsun verdikleri hizmetleri, Mobil Uygulaması yapan programcılara yaptırarak kullanıcılarına kolay iletişim gereci olarak sunmaktadır.

Öyle ki İos & Android mobil uygulama yapma tamamen program dilinden anlamak ve tasarımsal boyutta çok uzmanlık gerektiren bir meslek dalıdır. Firma açısından bakıldığında İos & Android mobil uygulamalar sayesinde firmalarında ürettikleri ürünleri, verdikleri tüm hizmetleri kolaylıkla müşterilerine ve takipçilerine kolayca sunabilmekteler. Mobil uygulamaların kolay kolay ve kullanışlı olması halinde, uygulamayı mobillerine indiren insanlar tarafından sıklıkla kullanılır. Buda firmanın ürünlerini tanıtmasında veya satışında büyük kanal oluşturmaktadır. Kullanıcı açısından mobil uygulamalar sayesinde ürünler ve hizmetlere daha kolay ulaşabilme, internet sayfasına girmeden mobil uygulama ile uygulama sahibinin hizmetlerinden faydalanabilme gibi çok kolay ve basit şekilde sağlanabilmektedir.

Mobil Uygulama Yapma

Fakat yapılacak Android & İos mobil uygulama için başta bahsettiğimiz gibi konusunda uzman programcı ve yazılımcı çok önemlidir, Android uygulama yapma bir web sitesi yapımıyla asla kıyaslanamaz, aynı şekilde İos uygulama yapma işi de tamamen profesyonellik gerektiren bir sektördür. Web sitesi mobil uygulama yapma işi içinde aynı uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Günümüz koşullarında mobil kullanıcılarını takip ettiğimizde mobil uygulamaların artık daha fazla kullanım alanı olduğunu görmekteyiz. Sadece büyük firmalar için değil aynı zamanda küçük çaplı web siteler içinde artık büyük ziyaretçi kaynağı olarak görülmektedir. Özellikle haber siteleri, eğlence ve hobi siteleri, oyun ve test çözme siteleri için mobil uygulamaları neredeyse olmazsa olmazlardan biridir. Web sitelerin belirlenen bir alana koyulan indirme linki sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlardan web sitesini ziyaret ettiğinde linki tıklayarak uygulamanın mobillerine indirme işlemini gerçekleştirirler. Bu işlem tek seferde yapıldığı gibi ileri ki süreçler için hiçbir işleme gerek kalmamaktadır. Daha sonraki ziyaretler sadece mobilden uygulamayı kolayca açarak gönül rahatlığıyla yapılmaktadır. Mobil uygulamaların diğer bir özelliği ise yenilikleri uyarı sistemi ile kullanıcıya haber vermesidir. Bu sayede kullanıcı özellikle güncel olan her şeyin an ve an haberdar olmakta ve sıcak gündemi sürekli online takip edebilmektedir.

mobil-uygulama-yapan-firmalar-xl_l

Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil uygulama yapan firmalar günümüzde büyük ölçüde talep görmektedir, mobil cihazların hayatımıza girmiş olması...

web-tasarim-nedir-yu_l

Web Tasarım Nedir?

Çoğu kişi kendine veya işletmesine ait bir web sitesi açmak istemektedir. Fakat bu...

web-tasarim-paketi-hr_l

Web Tasarım Paketi

Web tasarım yaptırmak web sitesi açmanın en önemli aşamalarından biridir. Bunun için tek...

0538 035 4000
Hemen İletişim Geçin!
0538 035 4000