Kurumsal Web Mail

Kurumsal Web Mail

Kurumsal Web Mail kurumsal firmalar için olmazsa olmaz bir işlemdir, kurumsal bir firmanın mail adresinin gmail, hotmail gibi sonuçlarla bitiyorsa örn (firmaadi@gmail.com) tarzında mail adresleri kesinlikle güven vermemektedir ve bu tarz mail adreslerini siz firmalar haricindede herkesin alabileceğiniz unutmayın örn (firmaadi2@gmail.com) bu mail adresini başkası alıp sizin yerinize müşterilerinize mail atabilir.

Ayrıca kurumsal firmanızın kalitesi için firmanızın ismiyle biten mail adresi almak hem sizin için güvenliktir hemde kaliteli bir görüntüdür kartvizitinizde bu mailin yazması hatta kurumsal web tasarım yaptırırsanız bununda yazması sizin için tamamen kalitenin göstergesidir.

Kurumsal Web Mail Nasıl Açılır?

Kurumsal web mail açmak için öncelikle bizimle iletişime geçip kolay şekilde kurulumu yaptırabilirsiniz. Kurumsal webmail açmak için bir webmail hostingi ve webmail domaini gerekmektedir bunları satın aldıktan sonra mail adreslerinizi açarak işlem yapabilirsiniz.

Uğraşmadan kurumsal webmail hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek tüm herşeyi bize yaptırabilirsiniz. Firmanızın adını bize söyledikten sonra kurumsal mail adresinizi açarak size teslim etmekteyiz. Kurumsal maillerde bilindiği üzere Outlook yada webmail sisteminden giriş yapılmaktadır fakat bizim kurumsal web mail sistemimizde yandex üzerinden giriş yapılarak kolaylıkla kullanım sağlanabilir.

Kurumsal Web Mail Fiyatarı

Kurumsal web mail fiyatlarımız standart şekildedir, bir firma için kurumsal web mail hizmetinin kurulumu herşey dahil 300 TL dir. Fakat Rs Medya firmamızdan kurumsal web tasarım hizmeti satın alırsanız web mail hizmetini ücretsiz hediye etmekteyiz.

Kurumsal Web Mail Nedir?

Kurumsal web mail firmanızın posta adresinin firma isminizle bitmesi ve sadece size özel olmasıdır. Örnek verecek olursak (info@rsmedya.net) gibi bir mail adresi kullanabilmeniz için kurumsal webmail hizmeti almanız gerekmektedir.

Günümüzde neredeyse tüm kurumsal firmaların kullanmış olduğu webmail hizmetini sizde satın alarak kurumsal anlamda kaliteli olabilir ve kullanıcılarınıza daha gösterişli mailler atabilirsiniz.

Kurumsal Web Mail Size Ne Kazandırır?

Kurumsal mail hizmeti size otorite ve güvenilirlik kazandırır, müşterilerinize atmış olduğunuz mail adreslerinin herkes tarafından alınabilen ücretsiz mail adresleri olması firmanızın kalitesini ve güvenilirliğini düşürmektedir. 

Daha kaliteli bir görüntü ve güvenilirlik için sizinde kurumsal mail hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Hemen iletişime geçin: 05380354000 - info@rsmedya.net