Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil uygulama yapan firmalar günümüzde büyük ölçüde talep görmektedir, mobil cihazların hayatımıza girmiş olması gün içerisinde neredeyse tüm işlerimizi mobil cihazlar aracılığıyla yapmış olmamızdan dolayı mobil uygulamalar çok önemli hale gelmektedir.

Araştırmalara göre;

  • Dünyanın yarısından çoğu en az 1 adet akıllı telefon kullanıyor.
  • Dünya nüfusunun neredeyse 3/2 si en az bir cep telefonu sahibi.
  • Dünya genelinde web trafiğinin yarısından çoğu cep telefonundan geliyor.
  • Dünya nüfusunun 5/1 inden fazlası son 30 gün içinde alışveriş yaptı.
  • Kullanıcıların %70 i Toplu taşımada mobil cihazlar ile zaman geçiriyor.
  • Neredeyse %90 lık kısım uyandıktan sonra 15 dakika telefonuyla uğraşıyor.

 

Mobil Uygulama Yapan Firmalar?

Mobil uygulama yapan firmalardan biri olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız, bir çok mobil referansımız ile ihtiyaca göre mobil uygulama yapmaktayız, web sitesi mobil uygulama, proje mobil uygulaması, webview mobil uygulama, e ticaret mobil uygulama, iphone uygulama yapma ve android uygulama yapma hizmetlerimiz mevcuttur.

Iphone Uygulama Yapma

Iphone uygulama yapma hizmetimiz ile apple cihazlara yaptığımız uygulamaları appstore üzerinden indirebilirsiniz ve tüm iphone cihazlarda sorunsuz kullanabilirsiniz. Son teknoloji kodlamalarla tasarlanan mobil uygulamalarımız boyut olarak küçük, tasarım ve kalite olarak üst düzeydedir.

Android Uygulama Yapma

Android uygulamalar artık günümüzde neredeyse en çok kullanılan uygulamalardandır, pazar payının büyük bir kısmı android cihazlarda bulunduğu için android uygulama yapmanız binlerce kişiye Google Play üzerinde erişim sağlamanız anlamına gelmektedir.

Android uygulama yapma işleminde tasarlanan uygulamalar isteğinize göre hazırlanmakta olup kodlamalar bittikten yaklaşık 1 gün sonra yayında indirilebilir hale gelmektedir.

Mobil Uygulama Fiyatları

Mobil uygulama yapma fiyatları net bir şekilde belirgin değildir taleplerinize göre değişmekte olan fiyatlarımız pakete görede değişmektedir.

Webview mobil uygulama yaptırmak isterseniz Android ve İphone mobil uygulama fiyatı 2000 TL dir. Fakat normal kodlama olarak talepleriniz doğrultusunda bir tasarım yaptırmak isterseniz bu fiyat yükselmektedir.

Tüm mobil yazılım işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.