Preloader Image

Yükleniyor..

Nef İnistanbul Sitesi B3 272 - Zeytinburnu/İstanbul
info@rsmedya.net0538 035 40 00
mobil-uygulamalarin-onemi-zf_l

Mobil internet kullanımı günümüzde sürekli bir artış göstermektedir. Mobil internet kullanımının hızlıca artması da kullanıcıların mobil platformlar üzerinde ve mobil uygulamalarda daha fazla zaman geçirmesi anlamına gelmektedir. Yapmış olduğunuz iş kapsamında siz de bir mobil uygulama geliştirmek isteyebilirsiniz. Bu doğrultuda bir web tasarım firması sizin isteğinizi yerine getirebilir. Android uygulama yapma veya iPhone uygulama yapma hizmetlerinden yararlanarak istediğiniz bir işletim sistemi için uygulama hazırlatabilirsiniz.

Mobil Uygulama ve Görünürlük

Mobil internet size yeni stratejiler geliştirmek ve kazancınızı arttırmada yardımcı olabilir. Bunun için mobil uygulama sahibi olmanız gereklidir. Bir web siteniz var ancak mobil uygulamaya sahip değilseniz pek çok avantajı geri çevirmiş olursunuz. Mobil uygulamaların yaygınlaşmasının sebepleri, mobil internet kullanıcılarının artması ve uygulama ile görünürlük seviyesinin artmasıdır. Web sitenizin mobil uyumlu olması da sitenizi ziyaret edenlerin tekrar ziyaret etmesini sağlayacaktır. Ancak web sitenizi mobil uyumlu hale getirmek yerine düşük bir bütçe karşılığında mobil uygulama sahibi de olabilirsiniz. Web sitenizin mobil hale gelmesini sağlamak yerine mobil uygulama geliştirmeniz tam kullanıcı deneyimi ve tam performansın yanı sıra çevrimdışı iken de kullanılabilmeyi sağlamaktadır. Mobil web sitesi ise çok fazla kritere bağlı olarak kullanıcılara düşük deneyim sunabilir.

Mobil Uygulama ve Avantajları

Mobil uygulama sahibi olarak müşterileriniz ile doğrudan bir iletişim sağlayabilirsiniz. Firmanıza hakkındaki bilgileri, kampanyaları ve ürünlerinizin bilgilerini en güncel hali ile sunma fırsatınız olur. Mobil uygulama ile müşterilerinize e-posta pazarlaması da yapabilirsiniz. Olumlu marka imajı oluşturmak açısından da önemli olan uygulamalar ile bilgi alan müşterileriniz bir şey almak istediklerinde doğrudan sizi tercih edeceklerdir. Mobil uygulamanızı başarı ile oluşturursanız müşterinizin o an ihtiyacı olmadığı bir ürünü bile cazip bir hale getirerek satış işlemini yapabilirsiniz. Mobil uygulamanın saydığımız bunca avantajı varken sizde bir uygulama sahibi olmalısınız. Bunun için de bir web tasarım firması ile iletişime geçmeli ve sizin faaliyet gösterdiğiniz alan için en uygun mobil uygulamanın ne olduğuna karar vererek rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

mobil-uygulama-yapan-firmalar-xl_l

Mobil Uygulama Yapan Firmalar

Mobil uygulama yapan firmalar günümüzde büyük ölçüde talep görmektedir, mobil cihazların hayatımıza girmiş olması...

web-tasarim-nedir-yu_l

Web Tasarım Nedir?

Çoğu kişi kendine veya işletmesine ait bir web sitesi açmak istemektedir. Fakat bu...

web-tasarim-paketi-hr_l

Web Tasarım Paketi

Web tasarım yaptırmak web sitesi açmanın en önemli aşamalarından biridir. Bunun için tek...

0538 035 4000
Hemen İletişim Geçin!
0538 035 4000