Web Sitesi Kurma

Web Sitesi Kurma

Web sitesi kurma işlemi için sizlere hizmet vermekteyiz ama öncelikle sizlere web site kurma işlemi nasıl gerçekleşiyor biraz bahsedelim.

Web sitesi kurmak için öncelikle bir adet Domain + Hostinge ihtiyaç vardır, bunlar satın alındıktan sonra web tasarım işlemi gerçekleşip sitenizin kodlanmasına başlanmaktadır. Web tasarım ve kodlamanın haricinde web sitesi kurmak için en önemli unsurlardan biriside içeriktir. 

Özgün içerikle oluşturulan bir web sitesi her zaman rakiplerinizden daha önde ve daha kaliteli bir görüntü sağlamaktadır. Web sitesi kurmadan önce yapmanız gereken en önemli işlem özgün içerik oluşturmaktır ve sonrasında bunları bir düzene sokarak bize iletmeniz gerekmektedir.

Kurumsal firmalar için web sitesi kurma işleminin ne kadar önemli ve gerekli olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Günümüzde internet kullanımınım yüksek olmasından dolayı web site taleplerinin yüksek ölçüde arttığını ve web sitesi yapan firmaların genel olarak işlerini internet üzerinden yaptığını görmekteyiz.

Web Sitesi Kurma Adımları

  1. Domain Seçimi Yapılması gerekmektedir, anahtar kelime yada firma adı içeren bir domain tavsiye edilir.
  2. Hosting satın alması, bu işlem Rs Medya web tasarım olarak bize aittir size en performanslı sunucu hizmetini sağlamaktayız.
  3. İçerik Oluşturma, deminde bahsettiğimiz gibi en önemli unsurlardan birisi budur sektörünüzle ilgili özgün ve kaliteli içerikler oluşturmanız gerekmektedir.
  4. Menü hazırlama, Sitenizin menü kısmında olmasını istediğiniz içerikleri ve kategorileri sırasıyla bize iletmeniz ve iç sayfaları göndermeniz.
  5. Tasarım ve Kodlama, sıra bizde sizin için özel tasarımlı performanslı ve kaliteli bir web sitesi kurmak bize kalıyor.

Web Sitesi Kurma Fiyatları

Web sitesi kurma fiyatları sizin talep ve isteklerinize göre değişmektedir. Web sitesi kurarmadan önce kafanızdaki tasarımı içerikleri ve sistemi bize anlatmanız ve sonrasında bunun dahilinde sizlere en uygun web sitesi fiyatlarını çıkarmamız gerekmektedir.

Ortalama olarak değerlendirecek olursak bir web sitesi kurmak yaklaşık olarak 800 TL ila 3000 TL arasında değişmektedir.

Peki ücretlerin içerisinde neler var?

Domain ücretiniz, Hosting ücretiniz, Tasarım & kodlama ücretiniz ve 1 aylık SEO Desteği hizmetimiz ücret dahilinde sizlere sağlanmaktadır.

Web sitesi kurma işlemini yaptıktan sonra rakiplerinizi analiz edip rakiplerinize göre anahtar kelimelerle içerikler oluşturmak gerekmektedir.

Sektörünüzle alakalı en çok aranan sorunlarla, taleplerle ve kelimelerle ilgili blog açarak yazılarla sitenizin Google üzerindeki değeri arttırılabilir trafik çekilebilir.