Preloader Image

Yükleniyor..

Nef İnistanbul Sitesi B3 272 - Zeytinburnu/İstanbul
info@rsmedya.net0538 035 40 00

Kurumsal web tasarım, Web tasarım paketlerinde en çok tercih edilen ürünümüzdür. İnsanların internet üzerinde geçirdikleri sürelerin uzaması, her evde bilgisayar olması hatta her yaştan insanın elinde internete girebilen telefonların olması internet sektörünü adeta bir pazar alanına çevirmektedir.

İnternet kullanımının bukadar artmasından dolayı artık kurumsal firmaların ofislerinin yada dükkanlarının iyi yerde olmasından öte internet üzerinde ne durumda oldukları önemli hale gelmiş durumdadır. Kurumsal web tasarım bu sebepten dolayı kurumsal firmaların en çok tercih ettiği web tasarım paketidir.

Kurumsal web sitesi yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve size en uygun kurumsal web tasarımı yaparak internet üzerinde sizinde iyi bir konumunuzun olmasını sağlayabiliriz.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım günümüzde internet sektöründe olmazsa olmaz terimlerden biridir. Firmaların kendilerine özgü internet site kurması için bir kurumsal web tasarım firmasından destek alarak kendilerine web sayfası kurdurabilirler. Kurumsal bir web sayfası firmanın büyüklüğünü, otoritesini ve gelişmişliğini gösterir daha fazla kitleye erişimi sağlar.

Günümüzde neredeyse tüm büyük ve gelişmeye açık firmaların kurumsal web tasarım yaptırdığını ve aslında bir çok işlerinide internet üzerinden kazandıklarını hepimiz bilmekteyiz.

Kurumsal web sitesinin amacı kullanıcıların size kolay ulaşması, kurumsal yazınızı okumaları, ürünlerinizi hizmetlerinizi incelemesi ve en önemliside sizinle iletişime geçmesidir.

Kurumsal web tasarım paketimizin içeriğinde;

  • Ana Sayfa
  • Hakkımızda Sayfası
  • Hizmetlerimiz Sayfası
  • Blog Sayfası
  • İletişim Sayfası

Mevcuttur, ayrıca sizin talebinize göre siteye ek sayfalar konulabilir.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarım fiyatları sitenin içeriğine, tasarımına, sayfa sayısına ve taleplere göre değişmektedir. Bir çok talep ve isteğe göre fiyatlar artıp azalmaktadır ama standart bir kurumsal web tasarım fiyatını örneklendirirsek 700 TL den Başlamaktadır.

Mobil Uyumlu Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım paketimiz tamamen mobil uyumlu olup tablet ve akıllı cihazlarınızdan rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmaktadır. Tamamen özgün ve yeni teknoloji olarak kodlanmakta ve tasarlanmakta olan web sitelerimizin kullanımı oldukça kolaydır.

Yönetim Panelli Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitesi paketimizin yönetim panelide oldukça kolaydır, tüm sayfalara ve tüm içeriklere kolaylıkla ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan panelimi tamamen türkçe olup istediğiniz gibi içerik ekleme ve düzenleme işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır.

Sizde hemen web tasarım paketlerimizin arasından size uygun olan paketi seçerek bizimle iletişime geçip internet sektöründe kurumsal web sayfanızı açabilir ve daha çok kitleye ulaşabilirsiniz.

0538 035 4000
Hemen İletişim Geçin!
0538 035 4000