Preloader Image

Yükleniyor..

Nef İnistanbul Sitesi B3 272 - Zeytinburnu/İstanbul
info@rsmedya.net0538 035 40 00

İphone Uygulama Yapma, Taleplerinize uygun bir mobil uygulama yada mevcut bir sitenizin mobil uygulama yapma.

İster hayalinizdeki projenin uygulamasını yapalım istersenizde mevcut firma yada alışveriş sitenizin mobil uygulamasını biz tasarlayalım.

iPhone uygulaması yapmanın aşamaları nedir?

Önce ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır, kodlamayla birleştirilir, test işleri yapılır ve son olarak Apple App Store’da yayınlamak için başvuru yapılır.

iPhone uygulama yapma fiyatları nedir?

iPhone uygulama geliştirme fiyatları ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. Rs Medya, iPhone uygulama geliştiren bir şirket olarak ihtiyaçlarınızı projelendirdikten sonra en uygun fiyatı tarafınıza teklif olarak iletecektir.

iPhone uygulama ne kadar zamanda geliştirilir?

İhtiyaçlarınıza göre değişebilen iPhone uygulama geliştirme süresi, ekibimizin tecrübeleriyle minimuma düşürülmektedir.

Android Uygulama Yapma, Taleplerinize uygun bir mobil uygulama yada mevcut bir sitenizin mobil uygulama tasarımı.

İster hayalinizdeki projenin uygulamasını yapalım istersenizde mevcut firma yada alışveriş sitenizin mobil uygulamasını biz tasarlayalım.

Android uygulamaları nasıl geliştirilir? Nasıl yapılır?

Android uygulamaları, platform bağımsız bir şekilde geliştirilmektedir. Yani; Windows veya Mac tabanlı bilgisayarda, Eclipse ve Android Studio gibi yazılımlarla başta JAVA olmak üzere pek çok dilde geliştirilebilmektedir. Geliştirilen Android uygulamaları şirketimiz tarafından telefon ve tablet uyumlu olarak yapılabilmektedir.

Android uygulama yapma nın aşamaları nelerdir?

Önce ihtiyaçlarınıza göre tasarlanır, kodlamayla birleştirilir, test işleri yapılır ve son olarak Google Play Store’da yayınlamak için başvuru yapılır.

Android uygulaması ne kadar zamanda yapılır?

İhtiyaçlarınıza göre değişebilen Android uygulama geliştirme süresi, ekibimizin tecrübeleriyle minimuma düşürülmektedir.

0538 035 4000
Hemen İletişim Geçin!
0538 035 4000